Tollhaaval suurenev reisimugavus

 

Esmapilgul tundub see olevat tühiasi: alates 2003. aastast on treileri raam paigutatud madalamale. Täpsemalt: peaaegu kõik meie tootesarjad on muutunud 4 tolli võrra madalamaks. Igapäevases liikluses saab sellest “tühiasjast” kiiresti uuendus treileridisainis – seda kolmel põhjusel.

 

Esiteks: märkimisväärselt suurem reisimugavus.

CFFplus kujutab endast Böckmanni järeleproovitud “mugava vedrustuse” edasiarendust. Madalama raami tõttu on märkimisväärselt allapoole laskunud ka treilerite raskuskeskmed. Selle tulemuseks on parem teelpüsivus, silmapaistev käitlemine ning äärmiselt positiivne sõiduelamus. Samal ajal täiustati eelmiste mudelitega võrreldes veelkord vedrustust. 

Teiseks: kergem laadimine.

Madalam raam on kasulik ka teie hobusele. Ühelt poolt pakub see mõistagi suurepärast reisimugavust. Teiselt poolt ilmneb kasu juba enne teeleasumist, nimelt toimub treilerisse sisenemine ühetasasemalt pinnalt. See muudab hobuse pealelaadimise enne reisi teie jaoks palju kergemaks. Muide, ustega kombineerides saate hobuse peale/maha laadida ilma tagumist rampi kasutamata.

Kolmandaks: suurem ohutus.

Ohutu laadimine kasvõi öösel: küljele paigaldatud valgustid koos integreeritud tagumise helkurkolmnurgaga tagavad, et alla lastud tagumine ramp treileri valgustust ei varja. Peale selle on kõigil uue CFFplus raamiga hobuveotreileritel tagurdustuli ja 13-nõelaline konnektor.